MyAwake

Reference

🠐Zpět

Míšu a její práci jsem začala sledovat na doporučení mé gynekoložky, ale oslovila jsem ji až později. Jak sama, Míša, říká, v ten dobrý čas.

Člověk opravdu cítí, kdy je ten nejlepší čas. Vyzkoušela jsem tolik směrů a doporučení a nic nepřineslo dlouhodobé výsledky. Trápila mě nadváha, únava, náladovost a celková nespokojenost sama se sebou a také hormonální nerovnováha a s tím souvisí i naše čekání na miminko.

Míši jsem tedy dala šanci a už teď vím, že jsem udělala dobře. Cítím na sobě velké změny a to děláme malé krůčky. Psychosomatika a celkově psychika hraje velkou roli, je to vlastně celostní a velmi přirozený přístup k našemu tělu i duši.

Kila jdou dolů a nemusím na to dřít, jím a moc mi chutná, jsem psychicky odolnější a i po hormonální stránce se vše upravuje a těším se na další návyky, které postupně zařazuji do svého života. Těhotenství neprožívám, ale vím, že tímto směrem se jej dočkám.

Takže Míšu doporučuji hlavně jejím empatickým přístupem a citem. Pomůže jak po stránce cítit se dobře ve svém těle a to i po psychické stránce, ale i k miminku. 

Děkuji Míšo.

Bára, 3.9. 2022 Zlín

 

Setkání s Míšou mi přineslo klid a naději. V dnešní době, kdy je internet plný rad, doporučení a mimo jiné i strašáků a obav, jsem poprvé cítila, že jediná cesta k prospívajícímu těhotenství a samotnému otěhotnění jsem já a můj partner. Nikdy předtím bych nevěřila, že budu volit taková slova. Mysleli jsme si, že děláme vše a dobře a těhotenství nepřicházelo. Pochopila jsem, že někdy je lepší nedělat nic směrem k otěhotnění, ale dělat věci pro sebe a své uzdravení a to celostním přístupem. 

Míša nám pomohla najít sebe. Ukázala cestu k živinám pro celkové zdraví, duševní i mentální klid a k tomu radost z pohybu a společných relaxací.

Oba s partnerem se cítíme skvěle, užíváme jeden druhého a na miminko nečekáme, protože víme, že už je na cestě k nám.  

Iva, Valašské Meziříčí 9.8. 2022

Míšo, děkuji za tvou laskavou péči a podporu. Po 3 nezdařených IVF cyklech jsme ztratili chuť a sílu zkoušet to dál. Přivedl mě k tobě leták na který jsem náhodou narazila v gynekologické ambulanci. Řekla jsem si, že tomu dám šanci a svěříme se do tvé péče. Tvůj krásný, laskavý a empatický přístup, plná energie a víry. Dodala jsi nám potřebný KLID. Přestala jsem se trápit a očekávat. Před plánovaným 4 IVF cyklem jsme si dali 3 měsíce pauzu, díky tobě a tvému celostnímu přístupu jsme se, i s mým manželem, vyladili a sladili. Jeden druhého jsme začali vnímat, společně jsme se začali vyživovat nejen stravou, doplňky, ale i energií a láskou. Věřili jsme při každém pokusu, ale při posledním to bylo jiné, neočekávali jsme, jen jsme věřili. Neuvěřitelná radost a štěstí, když jsme z úst lékaře slyšeli: „Tak to vyšlo, ano jste těhotná.“ Máme po I. screeningu a vše je, zatím, v naprostém pořádku a věříme dále ve zdravý růst děťátka. 

Míša mi pomáhá i v těhotenství, nastavila potřebné živiny pro mě a děťátko, má naši nesmírnou důvěru. Určitě se na ní budu obracet dále i s výživou v postupujícím těhotenství a také po poporodu. 

Iveta, Uherský Brod 25. 7. 2022

Michalka je prostě a jednoduše ANDĚL, který mi vstoupil do života a naprosto změnil úhel pohledu na některé věci, které jsem viděla „černě“. A hlavně pohled sama na sebe. Se srdcem na dlani při mě naprosto nezištně stojí a podporuje mě ve všech směrech. Stala se mou Přítelkyní hned při prvním setkání. Děkuju, Míšo, za vše.. Pevně věřím, že brzy napíšu i to, že se třeba brzy staneš tetičkou Kmotřičkou.

Hanka, Zlín 28.6. 2022

Míši, snad nikdy nebudu moci dost poděkovat a vyjádřit svůj a manželův vděk. Více než 3,5 roku jsme hledali cesty a dělali vše na doporučení lékařů klasické medicíny. Prošli jsme všechny možné vyšetření a výsledek oba zdraví (nevysvětlitelná neplodnost – lékaři nenašli, podloženou příčinu). Strávila jsem tolik času hledání informací a rad na internetu. Stres, obavy a nervozita před každou menstruací (přijde, nepřijde…). Až nás kamarádka nasměřovala k tobě. Tvůj, zcela jiný, pohled na náš problém, jsme přestali vidět jako problém – celistvý přístup, kdy psychika hraje tu největší roli. A teď po 2 měsíční spolupráci, jsme na začátku, ale ano je tam 🙂

Míšu moc doporučuji pro její pokoru a laskavost, trpělivost a podporu. S ní budete mít pocit, že je vše možné a navíc má s neúspěšnými pokusy a čekání na miminko své zkušenosti. A o to více nám porozuměla.

Katka, Zlín 14.5. 2022

Děkuji Míšo! Z celého srdce. Vím, že je to hlavně má práce, ale bez tvého nakopnutí by nebyla. Cítím se naprosto skvěle. Jsem spokojená sama se sebou a mám se ráda. Vyzařuje ze mě něco, co jsem nikdy necítila. Miluji své tělo, netrápím ho, jím co se mi líbí a bez výčitek a žiju si, jak se mi líbí a neptám se nikoho jak se to líbí jemu. Na svět se zase, konečně usmívám. Otěhotněla jsem a porodila jsem krásnou zdravou holčičku, velké díky.
Vendula, Zlín 20.2. 2022

 Všem, kdo váháte jestli oslovit Mišku, neváhejte! Mohu doporučit Změna života, stravy se odrazī do celého Vašeho života.‍ Její lidský přistup je úžasný.

Lenka M.

Ráda bych řekla pár slov o zakladatelce, tedy Míši. Je prostě skvělá, usměvavá, milující a pečující. Spolupracujeme spolu na mé cestě k vysněné postavě. Poradí ve všem, zdravé doplňky pro tělo, imunitu, ale hlavním přínosem je pro mě strava a její recepty. Je to pecka. Míšou, děkuji co pro mě děláš a ještě dlouho dělat budeš, protože já tě ze svého života nepustím.

Simona Ř., Praha

Martina Špendlíková, Zlín

Doporučuji absolutně a na 100%. Tahle mladá energická, milá, krásná a hodná žena, mi pomohla prvních sedm měsíců od porodu, kdy jsem kojila na plno ve dne v noci, že mi každý týden dovezla hromadu dobrot, na kterých jsem tohle období přežila a ukojila malou a nepřišla o vitamíny a minerály. Vlasy, nehty, cele tělo mělo absolutně vše co potřebuje. Bez následků a to i přesto, že živilo dalšího človíčka. Děkuji mnohokrát a i když už nekojím, stále se k Míši pravidelně vracím uspokojit své chuťové pohárky, které si na to zvykly se nechat takto rozmazlovat. A ne jen, že Vás nasytí tělesně, ale mě i duševně.

Nikola

Míša ❤️Pomůže Vám nasměrovat život správným směrem a vnese Vám do něj obrovskou pozitivní energii. Ona je takové veliké sluníčko☀️, vždycky ráda poradí a vyslechne. Jsem neskutečně vděčná za to, že se nám zkřížily cesty!🍀

Markéta

Krásný den, jmenuji se Markéta, jsem studentka vysoké školy. S Michalkou jsem se zatím osobně setkala jen jednou, ale máme v plánu se spolu určitě vidět znovu. O Michalce jsem se dozvěděla od kamarádky, která si ji hodně chválila a já byla zrovna v situaci, kdy jsem potřebovala pomocnou ruku. Michalka mi poradila jak se stravou tak i s psychickou stránkou, protože jak je známo jde to ruku v ruce. Líbí se mi, že Miška “nic nestřílí od pasu”, my jsme se prvně slyšeli v telefonu povídali jsme si o životě, stravě, psychickém vypětí, rodině, nemocech atd. (vše dělá jen pokud VY chcete) poté jsem Mišce vypracovala list s odpověďmi na její otázky a všechno jsem ji poslala k vypracování. Miška během par dní si k tomu sedla a poslala mi několik stránek o mém životě PŘÍMO “šité na míru mému tělu”. Tento postup oceňuji a pak už to jelo samo Miška se mi věnuje pravidelně, posílá mi recepty, všechno co potřebuji mi vysvětlí, poradí, dá mi rady a tipy kde co nakoupit… abych to shrnula dává mi pomocnou ruku v mem osobním životě, jak se dostat a vypracovat k lepšímu, psychicky odolnějšímu a zdravějšímu JÁ! 

P.S má můj velký obdiv, protože má doma dvě nádherné děti a je v situaci, kdy s dětmi dokáže pracovat na sobě, svých snech a hlavně na snech jejich děti co víc si může maminka přát ❣️

P.S2  pokud stále váháš zda ti ty peníze za to stojí – ZA MĚ rozhodne ano !

Nikola, Zlín

Velmi pozitivní člověk. Uz při prvním setkání jsem to na ní viděla. ☘️
Teď si chodím na blog pro inspiraci buď na recepty nebo doplnit pozitivní energii 

Lucie Koglerová, Zlín

Michalka, žena plná pozitivní energie, která Vám se vším poradí a pomůže, doporučuji všemi . Navíc peče výborné koláčky, chleby, granolu a to vše bez cukru a bez pšenice.. a je toho daleko daleko víc co dovede … 

Vendula, Zlín

Skvělý individuální a pozitivní přístup, spoustu tipů a nespočet inspirativních receptů. Děkuji za pomoc, stálou péči a zájem. 🙏💐

Míla Říčařová, Praha
Dobrý den, Míšo,
jsem velice ráda, že jsem se s Tebou seznámila. Doporučila jsi mi trochu
jiné (zdravější) stravování, než na jaké jsem byla dlouhá léta zvyklá.
Bála jsem se, že nedokážu být bez pečiva a sladkostí.
Na základě receptů, které mi průběžně posíláš, jsem zjistila, že když si pečivo, sladkosti
a mnoho dalších jídel připravím ze zdravých potravin, tak se nemusím bát.
Naučila jsi mě jíst některé potraviny, které jsem dříve ani neznala.
Ve stravování jsem byla dost konzervativní, tímto krokem se mi hodně rozšířil jídelníček.
S novou stravou jsem spokojená a cítím se dobře.
Samozřejmě, že ještě není vše úplně OK, ale věřím, když budu v tomto stravování pokračovat,
tak si postupně dám své tělo dopořádku.
Přeji hezký den
Míla