MyAwake

Reference

🠐Zpět

Děkuji Míšo! Z celého srdce. Vím, že je to hlavně má práce, ale bez tvého nakopnutí by nebyla. Cítím se naprosto skvěle. Jsem spokojená sama se sebou a mám se ráda. Vyzařuje ze mě něco, co jsem nikdy necítila. Miluji své tělo, netrápím ho, jím co se mi líbí a bez výčitek a žiju si, jak se mi líbí a neptám se nikoho jak se to líbí jemu. Na svět se zase, konečně usmívám. 
Vendula, Zlín

 Lenka Martyčáková

Všem, kdo váháte jestli oslovit Mišku, neváhejte! Mohu doporučit Změna života, stravy se odrazī do celého Vašeho života.‍ Její lidský přistup je úžasný.

Kateřina Antošová, trenérka a zakladatelka studia Fyziomovement

Míši moc děkuji za to,  že bere jídlo jako nedílnou součást našich životů. Její pohled na komplexnost je naprosto skvělý, protože jen tak to dává smysl. Je to nejen skvělá inspirace, ale hlavně funkčnost,která má skvělé výsledky. Sama na sobě aplikuji odlehčení na doporučení Míši,kde odstraňuji z jídelníčku pšenici a cukr,také se ráda poradím o doplňení vitamínů. Jen pomalá změna je trvalá a také prakticky i psychologicky funkční.

Moc děkuji,že jsi.

Simona Říčařová

Ráda bych řekla pár slov o zakladatelce, tedy Míši. Je prostě skvělá, usměvavá, milující a pečující. Spolupracujeme spolu na mé cestě k vysněné postavě. Poradí ve všem, zdravé doplňky pro tělo, imunitu, ale hlavním přínosem je pro mě strava a její recepty. Je to pecka. Míšou, děkuji co pro mě děláš a ještě dlouho dělat budeš, protože já tě ze svého života nepustím.

Martina Špendlíková, Zlín

Doporučuji absolutně a na 100%. Tahle mladá energická, milá, krásná a hodná žena, mi pomohla prvních sedm měsíců od porodu, kdy jsem kojila na plno ve dne v noci, že mi každý týden dovezla hromadu dobrot, na kterých jsem tohle období přežila a ukojila malou a nepřišla o vitamíny a minerály. Vlasy, nehty, cele tělo mělo absolutně vše co potřebuje. Bez následků a to i přesto, že živilo dalšího človíčka. Děkuji mnohokrát a i když už nekojím, stále se k Míši pravidelně vracím uspokojit své chuťové pohárky, které si na to zvykly se nechat takto rozmazlovat. A ne jen, že Vás nasytí tělesně, ale mě i duševně.

Nikola

Míša ❤️Pomůže Vám nasměrovat život správným směrem a vnese Vám do něj obrovskou pozitivní energii. Ona je takové veliké sluníčko☀️, vždycky ráda poradí a vyslechne. Jsem neskutečně vděčná za to, že se nám zkřížily cesty!🍀

Markéta

Krásný den, jmenuji se Markéta, jsem studentka vysoké školy. S Michalkou jsem se zatím osobně setkala jen jednou, ale máme v plánu se spolu určitě vidět znovu. O Michalce jsem se dozvěděla od kamarádky, která si ji hodně chválila a já byla zrovna v situaci, kdy jsem potřebovala pomocnou ruku. Michalka mi poradila jak se stravou tak i s psychickou stránkou, protože jak je známo jde to ruku v ruce. Líbí se mi, že Miška “nic nestřílí od pasu”, my jsme se prvně slyšeli v telefonu povídali jsme si o životě, stravě, psychickém vypětí, rodině, nemocech atd. (vše dělá jen pokud VY chcete) poté jsem Mišce vypracovala list s odpověďmi na její otázky a všechno jsem ji poslala k vypracování. Miška během par dní si k tomu sedla a poslala mi několik stránek o mém životě PŘÍMO “šité na míru mému tělu”. Tento postup oceňuji a pak už to jelo samo Miška se mi věnuje pravidelně, posílá mi recepty, všechno co potřebuji mi vysvětlí, poradí, dá mi rady a tipy kde co nakoupit… abych to shrnula dává mi pomocnou ruku v mem osobním životě, jak se dostat a vypracovat k lepšímu, psychicky odolnějšímu a zdravějšímu JÁ! 

P.S má můj velký obdiv, protože má doma dvě nádherné děti a je v situaci, kdy s dětmi dokáže pracovat na sobě, svých snech a hlavně na snech jejich děti co víc si může maminka přát ❣️

P.S2  pokud stále váháš zda ti ty peníze za to stojí – ZA MĚ rozhodne ano !

Nikola, Zlín

Velmi pozitivní člověk. Uz při prvním setkání jsem to na ní viděla. ☘️
Teď si chodím na blog pro inspiraci buď na recepty nebo doplnit pozitivní energii 

Lucie Koglerová, Zlín

Michalka, žena plná pozitivní energie, která Vám se vším poradí a pomůže, doporučuji všemi 🙌🏻👍. Navíc peče výborné koláčky, chleby, granolu a to vše bez cukru a bez pšenice.. a je toho daleko daleko víc co dovede … 🙏🏻

Vendula, Zlín

Skvělý individuální a pozitivní přístup, spoustu tipů a nespočet inspirativních receptů. Děkuji za pomoc, stálou péči a zájem. 🙏💐

Míla Říčařová, Praha
Dobrý den, Míšo,
jsem velice ráda, že jsem se s Tebou seznámila. Doporučila jsi mi trochu
jiné (zdravější) stravování, než na jaké jsem byla dlouhá léta zvyklá.
Bála jsem se, že nedokážu být bez pečiva a sladkostí.
Na základě receptů, které mi průběžně posíláš, jsem zjistila, že když si pečivo, sladkosti
a mnoho dalších jídel připravím ze zdravých potravin, tak se nemusím bát.
Naučila jsi mě jíst některé potraviny, které jsem dříve ani neznala.
Ve stravování jsem byla dost konzervativní, tímto krokem se mi hodně rozšířil jídelníček.
S novou stravou jsem spokojená a cítím se dobře.
Samozřejmě, že ještě není vše úplně OK, ale věřím, když budu v tomto stravování pokračovat,
tak si postupně dám své tělo dopořádku.
Přeji hezký den
Míla