MyAwake

O mně

🠐Zpět

Konečně! Mé webové stránky spatřily světlo světa a já jsem na ně vážně pyšná. Jsem Míša a vlastně pořád něco dělám. Miluji barvy, smích, přírodu a vše, co nám dává. Miluji vůně ve své nejčistší podobě a to se týká i kvalitních organických surovin, ze kterých připravuji ta nejlepší jídla pro sebe a své nejbližší.

Jsem máma dvou úžasných dětí, zvídavé a tvořivé dcerky Keiry a malého hudebního snílka Eliáška. Můj život začal hrát všemi barvami před 8 lety, kdy jsem v magické datum 22.2. 2012, potkala svého životního parťáka Káju. Dokonce i naše ano zaznělo 222. den v roce. Díky cestovatelské vášni mého muže jsem navštívila úžasná místa světa. Vždy jsem měla blízko ke sportu, pohybu a zdravějšímu jídlu. Běhám, plavu, bosuju i joguju, jezdím na kole, miluji lyže, mám za sebou několik běžeckých i triatlonových závodů. Miluji pohyb a s nadšením přijímám nové sportovní výzvy ( své sportovních výzvy zdolané i budoucí Vám budu servírovat na svém blogu).

Několik let a prakticky neustále se vzdělávám v oblasti stravy a alternativní medicíny. Aktivní pohyb v kombinaci se zdravými reálnými potravinami mi přináší více energie na vše, co mě obklopuje. I u nás doma se stále něco a někdo hýbe, jsme aktivní rodina, kterou spojuje sport a zdravé jídlo. Dobré kvalitní jídlo = energie, několikrát jsem přemýšlela, jestli nemáme té zdravé stravy až moc, hlavně děti (to samozřejmě nemyslím vážně) protože my se ne a ne zastavit, jsme pořád v pohybu a energie nám vážně nechybí. Když se ohlédnu za svými výživovými pokusy a omyly, tak se musím smát. Ale člověk zkouší a moc mu nedochází, že tak trošku hazarduje se svým zdravím. Před několika lety jsem se vydala na cestu, která měla a stále má cíl. Vystoupila jsem ze své komfortní zóny, tedy kterou jsem považovala za svou super správnou zónu. Konečně strava, co má smysl a vše do sebe začalo krásně zapadat. Najednou se vyléčil ekzém, zlepšila imunita i zažívání, zmizely migrény,

Náladovost i únava a našla jsem svou optimální váhu. Prostě jsem se vyladila po fyzické i psychické stránce. A povím Vám, je to strašně fajn pocit. A co jsem změnila? Začala jsem žít život bez cukru a pšenice a i přesto je můj život sladký a hlavně mnohem pestřejší než kdy předtím. Život je cesta a nikdy nevíte, co Vám přinese. S nadšením Vás na tuto cestu vezmu s sebou a věřte nebo ne, bude to vážně jízda. Takže probuďte se ke zdravému tělu i mysli, společně se mnou.

Míša