MyAwake

O mně

🠐Zpět

Jsem Míša a jsem obyčejná holka, která se směje i brečí, prožívá radosti i starosti, které život přináší. Na mé cestě životem se stále učím a poznávám a hlavně dostávám životní lekce, ze kterých se, ne vždy, poučím. Ale co si uvědomuji každý den? Jsme to jen my sami kdo nese zodpovědnost za své tělo a že my se rozhodujeme co ano a co ne. Že v sobě máme tu sílu cokoliv změnit, jen to pochopit a dobře uchopit. Každý den vnímám jak moc je důležité neodpojovat naši mysl od těla – protože jedno bez druhého nemůže dobře fungovat.

Miluji barvy, přírodu, cestování, pohyb – protože je život, klid a ticho, hluk i dětský smích a nechávám ŽIVOT plynout.

Jsem máma dvou úžasných dětí, zvídavé a tvořivé dcerky Keiry a malého hudebního nadšeného fotbalisty Eliáška. Cesta k nim vedla přes mnoho proplakaných měsíců, stresu a psychického vyčerpání, milování s manželem na čas. Kdybych předtím věděla co dnes, tak bych nemohla pomoci dalším párům počít miminko. Díky těmto prožitým bolestem mohu podat pomocnou ruku těm, kteří prožívají, co my, před 10lety.

Díky cestovatelské vášni mého muže jsem navštívila mnoho krásných míst světa, které jsou mi inspirací hlavně po duševní stránce. Že není důležité mít vše, ale naopak nechtít nic, protože tak si uvědomíme, TO, vše co máme.

Několik let (2013) se vzdělávám a to jak prakticky i teoreticky v oblasti výživy a zdraví těla klasickou i alternativní medicínou. Věřím, že když tělo i duši vyživíme a propojíme, kvalita života se zvýši natolik, že si jej opravdu užijeme.

Žila jsem striktně, bez lepku a cukru, ale časem jsem pochopila, že cesta odpírání a striktnosti nikam nevede a málo kdo je schopen ji udržet celoživotně – zlatá střední cesta má s(mysl). A to ve všech oblastech našeho života.

Změna a uzdravení těla i mysli začíná v hlavě. Umění naslouchat, hlavně sobě. 

 

Míša